Makiažo kursai

Olga Vasilevičė

129
12 valandų konkrečios informacijos

8 valandos

Peržiūrėjusios 8 valandų trukmės video mokymą, išmoksite pasidaryti profesionalų makiažą
Skaitmeninis Baigimo pažymėjimas

PAŽYMĖJIMAS

Peržiūrėjus video mokymą, sugeneruojamas el. pažymėjimas, kurį galėsite atsispausdinti arba prisidėti į savo LinkedIn profilį.

LEKTORĖ Olga Vasilevičė: profesionali vizažo meistrė, „Beauty Bar“ makiažo studijos Vilniuje įkūrėja, Make up Atelier Paris ir Bogomolov Image School makiažo dėstytoja. Olga bendradarbiauja su žymiais Lietuvos fotografais, kuria įvaizdį modeliams, taip pat dirba televizijoje, mados, specialiųjų efektų projektuose. Kadangi vizažo specialistės darbas reikalauja nuolatinio tobulėjimo, Olga nuolat dalyvauja mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tad savo klientėms ji gali pasiūlyti naujausias makiažo tendencijas. Tarp Olgos mokytojų – pasaulinės klasės meistrės: Natalya Naida, Valerija Kutsan, Irina Salish, Felix Shtein ir kt.
Olgos šūkis: „Makiažą visada kuriu individualiai kiekvienai moteriai, pabrėždama jos būdą, grožį ir išskirtinumą. Aklai nepasitikiu mada, labiau vertinu stilių“.

Viskas, ką reikia žinoti apie makiažą ir jo technikas, vienoje vietoje!

„Makiažo kursai. Masterclass“ yra pats išsamiausias Lietuvoje video mokymas, kurį peržiūrėjusios išmoksite greitai ir profesionaliai pasidaryti kasdienį ar šventinį makiažą, sužinosite apie veido bruožų specifiką, išmoksite nustatyti savo spalvinį tipą bei išsirinkti tinkamas kosmetikos priemones.

Mokymo metu profesionali vizažo meistrė Olga Vasilevičė pateiks aiškią ir išsamią informaciją, kaip kasdien atrodyti nepriekaištingai. Beje, šis mokymas tinka tiek jauno tiek vyresnio amžiaus moterims. Lektorė atskleidžia paslaptį, kaip ir kokiomis priemonėmis koreguoti raukšles ir kaip vizualiai pakelti „besileidžiančius“ veido bruožus.

Gera žinia ta, kad išgirstos žinios niekur nedings – įsigytą mokymą galėsite žiūrėti neribotą laiką. Tai reiškia, jog savo makiažo techniką galėsite tobulinti Jums patogiu laiku.
Mokymo „Makiažo kursai. Masterclass“ metu išmoksite pasidaryti sau tinkantį makiažą, be to, gausite diplomą, patvirtinantį įgytas žinias.

Video „Makiažo kursai. Masterclass“ Jums bus labai naudingas, jei:

  • ieškote, kokia spalvinė gama Jums tinka;
  • norite žinoti, kaip išryškinti veido privalumus ir paslėpti trūkumus;
  • nežinote kokia antakių forma Jums tinka;
  • ieškote priemonių, padėsiančių paslėpti veido raukšles;
  • norite išmokti įvairių makiažo technikų;
  • norite išmokti daryti makiažą kitiems, pvz.: draugei ar mamai;
  • seniai svajojote pradėti mokytis makiažo paslapčių.
Mokykis iš geriausių

Mokykis iš geriausių

Visi lektoriai sertifikuoti savo srities specialistai aktyviai dirbantys dėstomoje srityje.
Žiūrėk bet kokioj naršyklėj

Žiūrėk bet kokioj naršyklėj

Žiūrėk mokymus bet kokioje modernioje naršyklėje.
Nėra laiko apribojimų

Nėra laiko apribojimų

Žiūrėk mokymus tiek, kiek tau reikia.