Veidoskaita Masterclass

Žydrūnas Sadauskas

348
Pirkti dalimis
12 valandų konkrečios informacijos

55 pamokos

12 valandų konkrečios informacijos, su žinių įsisavinimo testais.
Skaitmeninis Baigimo pažymėjimas

PAŽYMĖJIMAS

Peržiūrėjus video mokymą, sugeneruojamas el. pažymėjimas, kurį galėsite atsispausdinti arba prisidėti į savo LinkedIn profilį.

LEKTORIUS Žydrūnas Sadauskas: unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei ketveri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatytį pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žydrūno praktikuojamos metodikos yra: VEIDOSKAITA - prieš 2700 metų senovės Kinijoje atsiradusi metodika, kuri leidžia pakankamai tiksliai nusakyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus pagal jo veido bruožus, PROFAILINGAS - Rusijos spec. tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika, kuri leidžia pagal žmogaus aprangą ir elgesį nustatytį dominuojančius žmogaus charakterio psichotipus. Dar viena metodika, kurią jis praktikuoja yra kūno kalbos ir mikro veido išraiškų "skaitymas", kuris išduoda tikruosius žmogaus ketinimus ir reakciją į informaciją.

APIE MOKYMĄ:

Veidoskaita MASTERCLASS yra pati išsamiausia Lietuvoje dėstoma veidoskaitos programa, po kurios Jūs mokėsite įvertinti žmogaus savybes, charakterį, polinkius vien tik pažiūrėję į jo veido bruožus. 

Veidoskaita - tai metodas, kuriam jau daugiau nei du tūkstančiai septyni šimtai metų, o jį išmananti išrinktųjų grupė buvo skiriama į aukščiausias Kinijos imperatoriaus patarėjų pozicijas. 

Šių paskaitų metu lektorius Žydrūnas Sadauskas, kuriam gauti šias žinias prireikė net 5 metų, išsamiai išdėsto visą veidoskaitos teroriją ir demonstruoja, kaip ją taikyti praktikoje, kaip efektyviai skaityti veido parametrus. 

Išklausę visą veidoskaitos MASTERCLASS kursą galėsite žinias pasitikrinti ir įtvirtinti specialiais lektoriaus sukurtais testais.

Veidoskaitos MASTERCLASS Jums bus naudinga, jei:

  • norite geriau pažinti save ir kitus;
  • turite vaikų ir norite juos nukreipti tinkama linkme;
  • jūsų darbas susijęs su žmonėmis;
  • dirbate pardavimų srityje;
  • dirbate personalo srityje;
  • ieškote antrosios pusės;
  • dirbate filmų, reklamos kūrimo srityje;
  • esate vadovas ir renkatės komandą.
Mokykis iš geriausių

Mokykis iš geriausių

Visi lektoriai sertifikuoti savo srities specialistai aktyviai dirbantys dėstomoje srityje.
Žiūrėk bet kokioj naršyklėj

Žiūrėk bet kokioj naršyklėj

Žiūrėk mokymus bet kokioje modernioje naršyklėje.
Nėra laiko apribojimų

Nėra laiko apribojimų

Žiūrėk mokymus tiek, kiek tau reikia.